Будівництво доріг

Дороги – важлива складова будь-якої країни. Вони є показником інфраструктури, тому необхідно утримувати їх у відмінному стані.

“ПМК-77” володіє особистим парком дорожньо-будівельної техніки. В наявності все  необхідне обладнання, яке потрібно для побудови як маленьких об’єктів, так і великих.

В нашій  організації відмінний штат співробітників. В штаті  працюють висококласні фахівці з відповідними знаннями та вміннями.

Кваліфікація співробітників дозволяє виконувати роботи будь-якої складності! Кожен з них професійно керує спеціалізованої дорожньої технікою.

Ми виконуємо весь комплекс заходів з будівництва доріг, від підготовчих до природоохоронних робіт. Працюємо на самих різних об’єктах – від шосе державного масштабу до доріг в селищах.

До комплексу заходів з будівництва доріг входять:

  • підготовчі заходи (вирубка рослинності, демонтаж огорож)
  • земляні роботи (вивезення або завезення ґрунту, укріплення земляного полотна, спорудження земляних насипів)
  • прокладка необхідних комунікацій, що потрапляють в зону дорожніх робіт
  • пристрій підстилки з піску, «засипка» основи з щебеню або бетону
  • демонтажстарого асфальту
  • нанесення асфальтового покриття
  • благоустрій дороги та прилеглої території (розмітка, огорожі, дорожні знаки, монтаж бордюрів і зливової каналізації, освітлення та ін.)

Реконструкція вулиць

Здійснюємо планомірне упорядкування територій; модернізацію та капітальне перекриття існуючих пішохідних доріжок та тротуарів.

Реконструкція вулиць обґрунтовується спеціальними техніко-економічними розрахунками  та відповідає містобудівним вимогам.

Будівництво лісових доріг

Будівництво нових лісових доріг дає змогу забезпечити процеси лісокористування, можливість активного відновлення та охорони лісу, виконання протипожежних заходів, доступ до віддалених ділянок.

«ПМК-77»  займається даним  будівництвом також. Створюємо не тільки дороги, але й спрощуємо життя місцевого населення; пересування на дорогах відвідувачів лісу- збирачів грибів, ягід, туристів.

Будівництво полігонів

SDC10743-3