Будівництво каналізаційних мереж та очисних споруду відповідності з нормами

Важливим комплексом інженерних споруд, без яких у наш час не обходиться жодна територія, де живуть, працюю чи відпочиваю люди, є каналізаційна очисна система.

Будівництво каналізаційних мереж – один з важливих і основних етапів при зведенні будь-якого об’єкта або будівлі.

Адже дана комунікація відповідає за збір, транспортування, видалення рідких і твердих продуктів людської життєдіяльності, побутових, господарських і стічних рідин з подальшим очищенням або утилізацією.

Очисні споруди в свою чергу представляють комплекс, що реалізує очищення і знезараження даних рідин від забруднень, з подальшим повернення їх на повторну експлуатацію, у водойми, на поля.

Існуючі системи каналізаційних і очисних систем

При життєдіяльності людського суспільства утворюються різні відходи і забруднення, які відводяться стічними водами. Тому, перш ніж почати будівництво каналізації слід визначитися з її призначенням.

Вона підрозділяється на:

  • Господарсько-побутову. Відводить стоки від оснащення санітарно-технічного призначення.
  • Виробничу. Здійснює відведення виробничих рідких відходів. Може бути різних систем, в залежності від виду виробництв і агресивності утворення рідин.
  • Зливову. Служить для збору поверхневих вод, які збираються на покрівлі будівель, на газонах і дорогах.

В залежності від локалізації каналізаційно-очисні комунікації бувають:

  • Внутрішні. Здійснюють транспортування стічних вод з будівель в зовнішню трубопровідну мережу. Складаються з приймачів, стояків, відвідних трубопроводів, колекторів і випускників.
  • Зовнішні. Призначені для відводу рідких відходів за межі населеній місцевості. Являють собою трубопроводи з різних матеріалів (залізобетонні, бетонні, керамічні, азбоцементні та інші).

Монтаж каналізаційних очисних комунікацій

Будівництво очисних споруд і всього комплексу починається з обов’язкового дослідження місцевості, з подальшим визначення каналізаційного басейну. Адже запуск цього комплексу в роботу досить складний, що вимагає точних розрахунків і детального планування. При цьому орієнтир іде на середнє споживання води людьми чи виробництвом, у відповідність з якими підбирається матеріал трубопроводу.

Будівництво компресорних станцій – необхідний етап в організації запуску каналізаційно-очисних комунікаційних систем. Завдяки спеціальним насосних станцій відводяться стоки на очисні споруди, якщо неможливо реалізувати відведення самопливом.

Будівельна компанія «ПМК-77» проводить усі проектні, розрахункові та монтажні роботи по прокладанню і подальшого запуску каналізаційно-очисних мереж. Професіонали своєї справи проведуть усе відповідно до норм і вимог, дотримуючись стандартів.