Будівництво каналізаційних мереж та очисних споруду відповідності з нормами
Важливим комплексом інженерних споруд, без яких у наш час не обходиться жодна територія, де живуть, працюю чи відпочиваю люди, є каналізаційна очисна система.
Будівництво каналізаційних мереж – один з важливих і основних етапів при зведенні будь-якого об’єкта або будівлі.
Адже дана комунікація відповідає за збір, транспортування, видалення рідких і твердих продуктів людської життєдіяльності, побутових, господарських і стічних рідин з подальшим очищенням або утилізацією.
Очисні споруди в свою чергу представляють комплекс, що реалізує очищення і знезараження даних рідин від забруднень, з подальшим повернення їх на повторну експлуатацію, у водойми, на поля.
Існуючі системи каналізаційних і очисних систем
При життєдіяльності людського суспільства утворюються різні відходи і забруднення, які відводяться стічними водами. Тому, перш ніж почати будівництво каналізації слід визначитися з її призначенням.
Вона підрозділяється на:
- Господарсько-побутову. Відводить стоки від оснащення санітарно-технічного призначення.
- Виробничу. Здійснює відведення виробничих рідких відходів. Може бути різних систем, в залежності від виду виробництв і агресивності утворення рідин.
- Зливову. Служить для збору поверхневих вод, які збираються на покрівлі будівель, на газонах і дорогах.
В залежності від локалізації каналізаційно-очисні комунікації бувають:
- Внутрішні. Здійснюють транспортування стічних вод з будівель в зовнішню трубопровідну мережу. Складаються з приймачів, стояків, відвідних трубопроводів, колекторів і випускників.
- Зовнішні. Призначені для відводу рідких відходів за межі населеній місцевості. Являють собою трубопроводи з різних матеріалів (залізобетонні, бетонні, керамічні, азбоцементні та інші).
Монтаж каналізаційних очисних комунікацій
Будівництво очисних споруд і всього комплексу починається з обов’язкового дослідження місцевості, з подальшим визначення каналізаційного басейну. Адже запуск цього комплексу в роботу досить складний, що вимагає точних розрахунків і детального планування. При цьому орієнтир іде на середнє споживання води людьми чи виробництвом, у відповідність з якими підбирається матеріал трубопроводу.
Будівництво компресорних станцій – необхідний етап в організації запуску каналізаційно-очисних комунікаційних систем. Завдяки спеціальним насосних станцій відводяться стоки на очисні споруди, якщо неможливо реалізувати відведення самопливом.
Будівельна компанія «ПМК-77» проводить усі проектні, розрахункові та монтажні роботи по прокладанню і подальшого запуску каналізаційно-очисних мереж. Професіонали своєї справи проведуть усе відповідно до норм і вимог, дотримуючись стандартів.