Відповідальне і професійнебудівництво газопроводів

Будівництво газопроводів – складний, відповідальний і трудомісткий процес, який повинні проводити тільки кваліфіковані спеціалісти. Його реалізація вимагає наявність проекту та дозвільних документів, спеціальної техніки, обладнання, матеріалів, знань, технологій і гарного досвіду в даній галузі.

Складання проекту газопровідної системи

Проектування – основний момент в будь-якому будівництві, що гарантує безпечну експлуатацію в майбутньому. Проект газових комунікацій робиться тільки професіоналами, враховуючи всі норми і технічні умови. Обов’язково передбачається безпека, безперебійність подачі газу, при необхідності (ремонт, профілактика) можливість відключати деякі елементи.

У нього входять розрахунки трубопроводів, газові об’єкти і обладнання. Організація «ПМК-77» зробить проектування газової системи, дотримуючи всі правила, проведе в уповноважених організаціях експертизу, отримає дозвіл на проведення монтажних робіт.

IMG_1587
IMG_15000
IMG_15001
IMG_1586

Будівництво газопровідних систем

Будівництво газопроводів в Україні зобов’язане проводиться строго за встановленим технічним нормам і вимогам, при наявності дозвільної документації. Дії дуже відповідальні, так як подальша експлуатація повинна бути безпечною. Наявність неполадок загрожує людському життю і не тільки.

Фахівці нашої компанії виконують роботу якісно, своєчасно та з дотриманням стандартів та вимог Замовника та з використанням багаторічного особистого досвіду.

До складу наших спеціалістів входять ліцензовані, висококваліфіковані з великим виробничим досвідом інженери, інженери кошторисники, інженери архітектори, інженери механіки та проектувальники різних галузей, виконроби, висококваліфіковані майстри, робітники різних спеціальностей та напрямків роботи.

IMG_1343
IMG_1344
IMG_1345

Процес монтажу та запуску газових трубопроводів складається з таких етапів:

  • Транспортування комплектуючих їх контрольний огляд. Труби та фітинги проходять зовнішній контроль на наявність дефектів, перевіряється ізоляція, відповідність за розмірами і кількістю.

  • Складання трубопроводу. Робиться різними методами в залежності від матеріалу труб. Обов’язково контролюється герметичність з’єднань, проводиться зовнішній огляд та механічні випробування.

  • Забезпечення ізоляції трубопроводів. Залежить від властивостей труб, дозволяє значно зменшити теплові втрати.

  • Монтаж газопроводу. Укладання йде секціями з подальшим з’єднанням (зварюванням) в траншеях, або довгомірними трубопроводами.

  • Балансування. Забезпечує необхідне положення труб відповідно проектних відмітках з подальшим заключним їх закріпленням.

  • Корозійна захист. Реалізується спільно з проектними та будівельними роботами, залежить від використовуваних матеріалів.

  • Випробування на герметичність та міцнісні властивості. Реалізується згідно діючим стандартам. Часто проводиться у присутності технагляду, що представляє замовника.

  • Здача комунікації в експлуатацію. Проводиться тільки після успішного проведення всіх випробувальних дій.

Компанія «ПМК-77» проведе всі будівельні етапи згідно з нормами, гарантуючи високу якість, безперебійність та безпеку. Також фахівці реалізують подальше обслуговування газової комунікації, аналіз її стану, при необхідності профілактичні та ремонтні роботи.