Фарбування металоконструкцій – естетичний та надійний захист

Фарбування металу – це складний процес, який вимагає необхідної кваліфікаційної підготовки. Метал є специфічним будівельним матеріалом, який володіє рядом певних властивостей.

З урахуванням усіх тонкощів фарбування металоконструкції дозволяє забезпечити довговічне і практичне застосування без стирання фарби та потьмяніння кольору. Крім того, забарвлення металоконструкцій є однією зі складових сучасної реставрації.

Фарбування металевих конструкцій дозволяє ліквідувати раніше видимі дефекти і надати споруді естетично привабливий зовнішній вигляд.

Сьогодні надається широка палітра фарб для фарбування металоконструкцій.

Завдяки спеціалізованим методиками і прийомами фарбування, спорудження будь-якої складності не тільки знаходить привабливий зовнішній вигляд, але і зберігає яскравість фарб протягом повного експлуатаційного циклу.

Використовуючи новітні прийоми фарбування мости, різні опори, балки, а так само баштові крани виглядають, як нові.

Крім того, правильно пофарбовані легкі металоконструкції або тонкостінні конструкції надійно захищені від згубного впливу різних факторів під час експлуатації.

IMG_1440
IMG_1437
IMG_1436

Спосіб фарбування металоконструкцій вимагає наявність технічного оснащення і досвідчених професіоналів.

Компанія ТОВ «ПМК-77» пропонує реалізацію даного технологічного процесу на високому і гідному рівні.

Більш детальну інформацію щодо фарбування металоконструкцій та супутніх послуг ви можете отримати на іншому нашому сайті piskostruy.com.ua