Сучасний захист від корозіїметалевих конструкцій

В будівельної галузі, а також в промисловості, широке поширення, поряд з бетоном, має сталь. Металеві конструкції вирішують ряд завдань: від технічних, до дизайнерських. Вони незамінні при будівництві різних об’єктів, споруд, будівель.

Але при цьому важливою є захист будівельних конструкцій з сталі від впливу корозії, адже вони майже завжди піддаються негативному впливу факторів зовнішнього середовища.

Антикорозійний захист продовжить експлуатаційний термін металоконструкцій, поліпшивши її характеристики.

Сучасний захист металоконструкцій від корозії

Проводити роботи з антикорозійного захисту металоконструкцій слід своєчасно, ще перед початком виконання будівельних робіт. Бажано використовувати металоконструкції з корозійностійких сталей. Якщо це неможливо, то застосовувати спеціальні покриття, які захищають метал від корозії. Також слід враховувати катодний захист.

Антикорозійні роботи – це комплексні дії та засоби, мета яких профілактика від корозії, її усунення. Важливо, щоб ці роботи проводились на кожному етапі будівництва, виробництва, функціонуванні об’єктів. Це проектування, виробництво металоконструкцій, зберігання виробів, монтажні роботи і сам процес експлуатації.

Основні різновиди антикорозійних покриттів

Виконання антикорозійних робіт залежить від якостей металу, умов його експлуатації, особливостей навколишнього середовища.

Найчастіше попередження утворення корозії полягає в нанесенні на поверхню металоконструкції спеціальних захисних покриттів.

Основні такі:

  • Металеві. Бувають як з чистих металів(оцинковка, хромування та ін), так і з сплавів (латунне, бронзове і ін).
  • Гальванічні. Шар покриття тонкий, але міцний, отриманий осадженням металів електролітичним методом. Наноситься металізацією, дифузійним або гарячим способами.
  • Лакофарбове. Плівка, нанесена на поверхню, з лакофарбового матеріалу. Має естетичний зовнішній вигляд.

Компанія ТОВ «ПМК-77» пропонує свої професійні послуги з реалізації антикорозійного захисту різних металоконструкцій, використовуваних в будівництві та на виробництві. Всі роботи виконуються відповідно до технології, з використанням якісних та інноваційних матеріалів.